Připravujeme nový web a e-shop. V provozu od 1.11.2019. Děkujeme za trpělivost.

Doporučujeme

Na tomto místě naleznete odkazy na naše partnery, na weby související s českou autodráhou nebo na weby, které považujeme za zajímavé. Pokud provozujete stránky, které by zde podle Vašeho názoru měly být uvedené, kontaktujte nás prosím.

 

 

SlotLook  Internetový magazín o autodráhách nejen pro závodníky a sběratele..

Modelářský měsíčník RC Cars vám přináší v pravidelných intervalech na svých 56 nebo 64 stranách reportáže, rozhovory, technické rady a novinky ze světa modelů aut na dálkové ovládání a nově i ze světa autodráh.

SRC Česká Třebová - stránky oficiálního partnera české autodráhy FARO. SRC klub, který vlastní nejdelší stálou autodráhu v České republice.
 

Staré hračky - web věnovaný československým hračkám 20. století. Hlavní náplní těchto stránek jsou informace o hračkách (převážně chlapeckých) vyráběných v ČSSR do roku 1989. Naleznete zde také informace o předchůdcích autodráhy FARO.

  Autodráha on-line - Web se věnuje "domácím" autodráham a komunitě lidí kolem nich. Na stránkách tak najdete různé zajímavé informace o dráhách, přehled hlavních značek na našem trhu, recenze a představení nových produktů apod. Jedním z hlavních pilířů webu je diskuzní fórum, kde si mezi sebou registrovaní čtenáři vyměňují své zkušenosti.
  Autodráha Ites  - stránky o autodráhách z dílen Ites, Gama, Gonio.
 Constructors F1 Constructors Formule 1 - stránky zaměřené na konstrukční prvky vozů Formule 1.
  Deník stavby 130RS, informace o vozech Škoda, obchod se speciálními díly pro závodní auta a další. 

 

 

Partneři: Last Minute Zájezdy - Kovové modely automobilů - Sáčky do vysavačů - Modely aut Plzeň

 


Hlavní navigace

Vstup pro obchodníky

Výběr jazykové verze

Europa Cup Auto