Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

Nápověda

Procházení katalogu

Do katalogu zboží můžete vstoupit přes navigační prvek E-SHOP, klepnutím na piktogram série, která vás zajímá, nebo přímo odkazem na některé zboží nabízené na hlavní stránce. Při výběru tlačítkem E-SHOP máte k dispozici kompletní katalog, pokud klepnete na piktogram série, zobrazuje se pouze zboží z dané série. K dispozici jsou tři pohledy: katalog s náhledy, seznam (jednoduchá tabulka pro zobrazení více záznamů na stránce) a verze pro tisk, umožňující snadný tisk, nebo export ceníku.

Tisk/Export ceníku

Máte možnost zobrazit ceník v podobě vhodné pro tisk, nebo pro export a následný import například do MS Excelu. Pokud chcete exportovat celý ceník klepněte na tlačítko CENÍK v horní liště a potom na odkaz Verze pro tisk. Pokud chcete exportovat jen určitou kategorii, zvolte napřed tuto kategorii a poté klepněte na odkaz Verze pro tisk.

Detailní informace o zboží

Detailní popis zboží se zobrazí po klepnutí na tlačítko informace v katalogu, respektive na jméno zboží v seznamu nebo verzi pro tisk. V detailním pohledu u zboží může být několik ikon, jejich význam popisuje tabulka níže. Nápověda pro ikony se také zobrazí, pokud podržíte ukazatel myši nad danou ikonou.

 

 

  Zboží je skladem, lze jej objednat.
  Zboží je ve výrobě, případná objednávka bude považována za nezávaznou. Jakmile bude zboží k dispozici, budete informováni e-mailem.
  Zboží je momentálně vyprodáno, případná objednávka bude považována za nezávaznou. Pokud bude zboží opět k dispozici, budete informováni e-mailem.
  Doprodej, na skladě zbývá několik kusů zboží, s výrobou se v nejbližší době nepočítá.
  Limitovaná série. Daný výrobek bude/byl vyroben pouze v omezeném počtu kusů.

 

 

V detailním popisu dopručujeme věnovat pozornost i alternativnímu zboží (například jiná barevná verze auta) a zboží souvisejícímu (například servisní díly). 

Nakupování zboží

Pokud chcete zboží nakoupit, zvolte počet kusů a klepněte na objednat. Zboží se přidá do nákupní tašky. V nákupní tašce můžete opět změnit počet kusů, cena se přepočítá po klepnutí na tlačítko aktualizovat. Dále máte možnost pokračovat v nákupu, nebo postoupit k vlastnímu objednání. Nakupování dalšího zboží provádíte obdobně, po celou dobu nákupu se u ikony nákupní tašky zobrazuje počet produktů a celková cena. Pokud znáte katalogové číslo zboží, můžete objednávat rychlejším způsobem (a pokud ho neznáte, můžete si například otevřít v jednom okně prohlížeče verzi pro tisk). V sekci e-shop, klepněte na Objednávku/Nákupní tašku. Do příslušného formuláře vložte katalogové číslo a požadované množství a klepněte na objednat. Zboží se přidá k objednávce.

Objednání zboží

Je-li váš nákup kompletní, nezbývá než zboží objednat. Pokud nejste na stránce nákupní taška, klepněte na její ikonu. Seznamte se s obchodními a nákupními podmínkami a klepněte na žluté tlačítko objednat. Do zobrazovaného formuláře vepište údaje nutné pro doručení, zvolte způsob dodání a klepnutím na tlačítko objednat objednávku odešlete.

 

Realistické jízdní
vlastnosti modelů
Tradice a kompatibilita
s českou autodráhou
Velká modularita
a cenová dostupnost
Kvalita, spolehlivost
a bezproblémový servis
https://www.autodraha-faro.cz